За січень-жовтень поточного року Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області надало населенню 43 012 адмінпослуг, із яких 14 719 громадяни отримали на безоплатній основі.

Серед наданих безоплатно найбільш популярною є адмінпослуга щодо державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру. За цей період надано 10 244 такі послуги.

Також  громадянам надано 25 679 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, що надаються на платній основі. За цю послугу бюджети громад Кіровоградщини поповнилися на майже 3,5 млн гривень.

Загалом державні кадастрові реєстратори Кіровоградської області цьогоріч спрямували до загального фонду місцевих бюджетів майже 3,52 млн грн за надані громадянам адміністративні послуги.

Довідково.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.