Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру є розпорядником великого обсягу інформації у сфері земельних відносин. Значну кількість правочинів громадяни можуть здійснити спираючись виключно на відомості, які надаються у Держгеокадастрі. Тому, одним з важливих пріоритетів діяльності відомства є надання якісних адміністративних послуг.

Держгеокадастр та його територіальні органи надають платні та безоплатні адмінпослуги за трьома основними напрямками:

1) внесення інформації до бази даних Державного земельного кадастру (державна реєстрація земельних ділянок, обмежень у використанні земель);

2) видача з бази даних витягів та довідок (витяг з Державного земельного кадастру про земельні ділянки, обмеження у використанні земель, довідка, що містить узагальнену інформацію про землі, викопіювання з кадастрової карти);

3) інші послуги (проведення державної експертизи тощо).

Починаючи з 1 січня 2015 року відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП). Вони утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

З повним переліком ЦНАПів у Кіровоградській області можна ознайомитися за посиланням: ЦНАПи. Кіровоградська область

НОРМАТИВНА БАЗА

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг”

Закон України від 06 вересня 2012 року № 5203-VI«Про адміністративні послуги»

Постанова Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2011 року № 835 «Деякі питання надання Державним агентством земельних ресурсів та його територіальними органами адміністративних послуг» (зі змінами)

Наказ від 30.11.2022 № 61 “Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області”.

Зміни до наказу “Про внесення змін до наказу Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області від 30.11.2022 №61” від 21 березня 2023, №10

Наказ Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області   від 22.08.2023 № 32  “Про внесення  змін до наказу Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області від 30.11.2022 № 61” 

Наказ Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області від 06.12.2023 № 46 “Про внесення змін до наказу ГУ від 30.11.2022 №61”

ІНФОРМАЦІЙНІ ТА ТЕХНОЛОГІЧНІ КАРТКИ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Інформаційні картки адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням  самостійно

Технологічні картки адміністратиних послуг, які надаються Головним управлінням самостійно

Інформаційні картки адміністратиних послуг, які надаються структурними підрозділами Головного управління через ЦНАПи

Технологічні картки адміністратиних послуг, які надаються структурними підрозділами Головного управління через ЦНАПи