За січень-червень поточного року Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області надало населенню 26 512 адмінпослуг, із яких 10 134 громадяни отримали на безоплатній основі.

Серед наданих безоплатно найбільш популярною є адмінпослуга щодо державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру. За цей період надано 6 697 таких послуг.

Також  громадянам надано 14 766 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, що надаються на платній основі. За ці послуги бюджети громад Кіровоградщини поповнилися на  1,98 млн гривень.

Загалом державні кадастрові реєстратори Кіровоградської області цьогоріч спрямували до загального фонду місцевих бюджетів 2,027 млн грн за надані громадянам адміністративні послуги.

Довідково.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.