Спеціалісти структурних підрозділів ГУ Держгеокадастру у  Кіровоградській області з початку поточного року видали фізичним та юридичним особам 76 415 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Із загальної кількості виданих витягів 73 841 було замовлено у режимі онлайн, ще 2574 — через Центри надання адміністративних послуг.

Найбільше витягів видано в Новоукраїнському районі – 21 986. Також 21 101 видано в Кропивницькому, 19 039 – Голованівському,  14 298 – Олександрійському районах області.

Довідково.

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.