Як повідомлялося раніше, Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області проведено брифінг, на якому Вадим Чувпило, керівник установи прозвітував про результати діяльності упродовж місячної роботи на посаді в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області.

Зокрема він зупинився на причинах, що призвели до критичної ситуації, яка мала місце в області стосовно вирішення актуальних питань у земельній сфері, у т.ч. з отримання земельних ділянок учасниками антитерористичної операції. Він зауважив, що дана критична ситуація була створена штучно. За його переконанням, її виникненню сприяла низка факторів, серед яких неналежне ставлення до виконання своїх професійних обов’язків колишнім керівництвом Головного управління області та керівниками районних рівнів; надання громадянам та учасникам АТО безпідставних відмов під час оформлення ними необхідної документації з приватизації земельних ділянок; а також втрата зв’язку між ГУ Держгеокадастру області та територіальними підрозділами.

Крім цього, він поінформував присутніх про конкретні заходи, що були ним запровадженні задля стабілізації даної ситуації. Аби діяльність установи була ефективною і рівень довіри від суспільства зростав, насамперед слід ліквідуються усі прогалини у роботі як на районних рівнях, так безпосередньо на обласному. Постійним має бути зв’язок між координаційними центрами допомоги учасникам антитерористичної операції у районах й органами Держгеокадастру в районах області. Усі проблемні питання треба вирішувати спільно, тримаючи громадськість у курсі справ, що відбуваються.

Вже існують перші кроки щодо спільної діяльності між Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області та учасники АТО. Їх представник Олександр Щербина за рекомендацією Головного управління увійде до координаційного центру допомоги учасникам антитерористичної операції області. А створена при Головному управлінні громадська рада буде консультативно-дорадчим органом, утвореним для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики у сфері земельних відносин у Кіровоградській області.

На завершення керівник Держгеокадастру у Кіровоградській області запевнив, що фахівці органів земельної служби і надалі спрямовуватимуть усі свої зусилля на те, аби всі питання стосовно надання землі учасникам АТО та іншим громадянам вирішувалися в строк. Треба пам’ятати, що за кожним конкретним документом стоїть людина, її доля. «Кожна відмова – це клин у рівень довіри, який вона нам надала», – зауважив він.

Прес-служба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області