Торік державні кадастрові реєстратори Кіровоградської області спрямували до загального фонду місцевих бюджетів майже 4 млн грн за надані громадянам адміністративні послуги.

Найбільші надходження коштів у розмірі 3,7 млн грн отримано за надання 32,8 тис. відомості з Державного земельного кадастру (ДЗК) у формі витягів про земельну ділянку. Ще 72,25 тис. грн надійшло за надання 1061 викопіювання з Публічної кадастрової карти. За виправлення 1649 технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, допущених не з вини органу, що здійснює його ведення, бюджет поповнено на 156,19 тис. гривень.

Загалом Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області надало населенню 100 667 адмінпослуг, із яких 65 042— громадяни отримали на безоплатній основі. Серед них найбільшою популярністю користуються послуги з державної реєстрації земельної ділянки (48 069 послуг).

Довідково.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.