За січень-лютий поточного року Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області надало населенню 8,38 тис. адмінпослуг, із яких 2,26 тис. громадяни отримали на безоплатній основі.

Серед наданих безоплатно найбільш популярною є адмінпослуга щодо державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру. За цей період надано 1622 такі послуги.

Також  громадянам надано 5,53 тис. витягів з Державного земельного кадастру, що надаються на платній основі. За цю послугу бюджети громад Кіровоградщини поповнилися на майже 840 тис. гривень.

Крім цього громадяни  зверталися з питань виправлення технічної помилки у відомостях ДЗК.

Загалом державні кадастрові реєстратори Кіровоградської області з початку 2024 року спрямували до загального фонду місцевих бюджетів 857 тис. грн за надані громадянам адміністративні послуги.

Довідково.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.