Спеціалісти структурних підрозділів ГУ Держгеокадастру у  Кіровоградській області з за січень-березень видали фізичним та юридичним особам 87 662 витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Із загальної кількості виданих витягів 84 718 було замовлено у режимі онлайн, ще 2944 — через Центри надання адміністративних послуг.

Найбільше витягів видано в Кропивницькому районі – 25 250. Також 24 052 – у Новоукраїнському, 21 196 – Голованівському,  17 164 – Олександрійському районах області.

Довідково.

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.