Під час апаратної наради голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко нагадав, що під час робочої поїздки до Гайворонського району він мав розмову з представниками територіального підрозділу Держгеокадастру у Гайворонському районі стосовно стану виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції.

– Мені повідомили, що в районі від учасників АТО надійшло 239 заяв, які вже опрацьовані та направлені до Держгеокадастру області. По 212 заявам вже прийняті позитивні рішення, що є досить високим результатом, – відзначив голова облдержадміністрації.

– Хочу наголосити, що забезпечення учасників АТО земельними ділянками є надзвичайно актуальним питанням. А тому, перебуваючи в інших районах області, я обов’язково підніматиму зазначене питання перед місцевою владою, безпосередньо спілкуватимуся як з військовими, так і з представниками територіальних підрозділів Держгеокадастру. Наше головне завдання – виконати всі зобов’язання з боку держави перед нашими військовими. І я нікому не дозволю вчиняти протиправні дії, особливо з використанням службового становища, аби наживатися на захисниках нашої Батьківщини та інших учасниках земельних відносин. В разі ж виявлення таких ганебних фактів, оцінка подібних дій з боку влади буде миттєвою та жорсткою, – наголосив Сергій Кузьменко.