Відбувся онлайн-семінар «Особливості державної реєстрації земельних ділянок в умовах воєнного стану»

18 серпня 2022 року відбувся семінар для фахівців у сфері землеустрою на тему: «Особливості державної реєстрації земельних ділянок в умовах воєнного стану», організований ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області. Захід було проведено в режимі онлайн за участі представників профільних структурних підрозділів Головного управління.

У ході семінару присутні проаналізували положення Закону України від 12.05.2022 № 2247-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану», зокрема зміни і доповнення до Земельного кодексу України та належне застосування цих норм законодавства у роботі інженерів-землевпорядників, державних кадастрових реєстраторів під час воєнного стану. Учасники обговорили проблемні питання, які виникають у ході державної реєстрації земельних ділянок та розробленні документації із землеустрою.

На завершення розглянули питання комунікації між Управлінням Державного земельного кадастру ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області та розробниками документації із землеустрою з нагальних питань, які виникають у щоденній роботі.