За січень-серпень 2021 року державні кадастрові реєстратори Кіровоградської області спрямували до загального фонду місцевих бюджетів 2,36 мільйона грн за надані громадянам адміністративні послуги.

Найбільші надходження коштів у розмірі 2,16 млн грн отримано за надання 18 976 відомостей з Державного земельного кадастру (ДЗК) у формі витягів про земельну ділянку. Ще 61,09 тис. грн надійшло за надання 885 викопіювань з Публічної кадастрової карти. За виправлення 525 технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, допущених не з вини органу, що здійснює його ведення, бюджет поповнено майже на 130 тис. гривень.

Загалом цьогоріч Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області надало населенню 63 238 адмінпослуг, із яких 42 735 — громадяни отримали на безоплатній основі. Серед них найбільшою популярністю користуються послуги з державної реєстрації земельної ділянки (31 186 послуг).

Довідково.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.