Упродовж грудня 2020 року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 3 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа – 20,32 гектара.

Ділянки розташовані на територіях Бобринецького, Долинського районів, що використовуватимуться для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельну ділянку в адміністративних межах Веселівської сільської ради Бобринецького району площею 7,9 га ріллі, де стартова ціна піднялася до 8,16% від нормативної грошової оцінки та становить 15,098 тисячі гривень.

Завдяки земельним торгам, проведеним у грудні 2020 року, до бюджетів місцевих громад щорічно надходитиме 18,973 тис. гривень. Дані кошти  громади зуміють використовувати на розвиток власних територій.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони»

Пресслужба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області