Упродовж березня 2021 року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 5 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа – 50,8 гектара.

Ділянки розташовані на територіях Новоархангельського, Олександрівського, Олександрійського районів, що використовуватимуться для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче продано 1 земельну ділянку району площею 7,4824 га ріллі на території Тернівської сільської ради Новоархангельського  району для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, де стартова ціна піднялася до 30% від нормативної грошової оцінки та становить 60,604 тисячі гривень.

Завдяки земельним торгам, проведеним у березні 2021 року, до бюджетів місцевих громад щорічно надходитиме 547,284 тис. гривень. Дані кошти  громади зуміють використовувати на розвиток власних територій.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».