За січень-квітень поточного року Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області надало населенню 17 405 адмінпослуг, із яких 6 834 громадяни отримали на безоплатній основі.

Серед наданих безоплатно найбільш популярною є адмінпослуга щодо державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру. 4279 осіб отримали її з початку року.

Також  громадянам надано 9696 витягів з відомостями з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, що надаються на платній основі. Таким чином бюджети громад поповнилися на  1,3 млн гривень.

Загалом державні кадастрові реєстратори Кіровоградської області цьогоріч спрямували до загального фонду місцевих бюджетів 1,326 млн грн за надані громадянам адміністративні послуги.

Довідково.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.