За даними Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області, відповідно до доручення в.о. Голови Держгеокадастру Сергія Завадського,  з червня поточного року в області перетворено в електронну форму майже 80 тисяч документацій із землеустрою та оцінки земель. Ця робота здійснюється постійно, лише за останній тиждень землевпорядники області опрацювали  1,5 тисячі таких документацій.

Перетворення усіх матеріалів Державного фонду документації із землеустрою в електронний вигляд забезпечить:

– оперативний та швидкий доступ до таких документів;

– знизить корупційні ризики;

– введення оперативного моніторингу використання та надходження документації із землеустрою до Державного фонду.

Довідково.

Державний фонд  документації  із  землеустрою та оцінки земель формується  на основі збору,  обробки,  обліку матеріалів, отриманих в результаті здійснення землеустрою.

Положення  про  Державний  фонд  документації  із землеустрою затверджено постановою  Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2004 року № 1553.

Юридичні та фізичні особи   мають   право   користуватися матеріалами  Державного  фонду  документації  із   землеустрою   з дотриманням вимог Закону України «Про землеустрій»,  «Про доступ до публічної інформації», інших законів України і Положення про Державний фонд документації із землеустрою.