Під час заповнення декларацій важливо враховувати зміни, пов’язані із застосуванням оновленого антикорупційного законодавства. Національне агентство з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) на своєму веб-сайті постійно доповнює та активізує інформацію, яка може стати корисною для заповнення та подання декларації.

Так, відповідно до наказу НАЗК від 13.02.2020 № 59/20 визнано таким, що втратило чинність рішення НАЗК від 11.08.2016 №3 «Про роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю (зі змінами)».

В свою чергу, НАЗК надано оновлені Роз’яснення від 13.02.2020 № 1 “Щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю”.

На сайті НАЗК в розділі «Декларування» розміщені «Роз’яснення щодо заповнення декларацій» з відповідними змінами.

Враховуючи викладене, рекомендую, відповідально поставитись до змісту інформації, яку ви зазначаєте у декларації, а тому всім суб’єктам декларування Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області перед заповненням декларації необхідно ознайомитися з даними роз’ясненнями.