Сьогодні начальник Відділу в Устинівському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Віра Дмитрівна Зураєва відзначає  славний ювілей – 60 річчя від дня народження. Все життя присвятила роботі у земельній сфері.

Свого часу закінчила Житомирський технікум землевпорядкування за спеціальністю технік-землевпорядник. Розпочала трудовий шлях за даною спеціальністю в Кіровоградському філіалі Інституту землеустрою. Розуміючи, що даний напрямок діяльності потребує ґрунтовних знань, вмінь та досвіду, вирішила продовжити навчання у Харківському сільськогосподарському інституті ім. Василя Докучаєва, який закінчила 1987 року.

Пройшла службовими сходами від спеціаліста І категорії до начальника Відділу в Устинівському районі землевпорядної служби області.

Відповідальність та сумлінність, професійна компетентність, працьовитість у поєднанні з трудовим досвідом – це  риси, характерні для Віри Дмитрівни.

Робота сьогодні – невід’ємна частина її життя. Які б професійні проблеми не вирішувала Віра Дмитрівна, її завжди супроводжує бажання досягти поставленої мети. Протягом років їй вдається утримувати заслужений авторитет і повагу як серед простих мешканців, так і представників місцевого самоврядування, керівників сільськогосподарських підприємств району.

За словами ювілярки, улюбленою роботою може стати будь-яка, якщо нею по-справжньому захопитися. Можливо, саме тому її справа наповнюється особливим змістом.

Шановна Віро Дмитрівно!

У цей день увесь колектив Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області щиро бажає Вам щастя, невичерпної енергії у всіх починаннях, сонячного настрою, радості та посмішок, благополуччя, бадьорості та міцного здоров’я! Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, в серці – добре й сонячно від людської вдячності.