Цьогоріч 3 квітня своє професійне свято відзначили геологи, картографи і геодезисти. Керівництво Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області привітало спеціалістів – ветеранів праці інженера-геодезиста Івана Нетребу та провідного інженера Олександра Шевцова, котрі понад 40 років працюють на даній ниві, із яких майже 20 – у ДП «Кіровоградський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

По-різному складалися їхні долі. Іван Олександрович – висококваліфікований професіонал своєї справи. Свого часу закінчив Київський технікум топографії та Московський державний інститут геодезії і картографії. Усе професійне життя пропрацював за обраною спеціальністю. Олександра Федоровича на дане поприще привела служба в лавах армії, де він отримав професію геодезиста-картографа. Закінчивши Кіровоградський будівельний технікум, він удосконалив свої знання та вміння, здобуті раніше.

Сьогодні ветерани не уявляють свого життя без обраної сфери діяльності. Вони бажають, щоб її престижність зростала з кожним роком, а наша держава ставала все заможнішою.

Присутні на заході в.о. начальника ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області Андрій Піньковський та керівники структурних підрозділів управління побажали ветеранам та усім представникам цієї нелегкої професії добра і щастя, злагоди, тепла і достатку, а також передавати безцінний досвід молоді!

Прес-служба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області