Упродовж жовтня 2020 року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 5 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа – 110,04 га.

Ділянки розташовані на територіях Бобринецького, Петрівського,            Онуфріївського районів, що використовуватимуться для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельну ділянку в адміністративних межах Зеленської сільської ради Петрівського району площею 8,59 га пасовищ, де стартова ціна піднялася до 109% від нормативної грошової оцінки та становить 66,292 тисячі гривень.

Завдяки земельним торгам, проведеним у жовтні 2020 року, до бюджетів місцевих громад щорічно надходитиме 919,445 тис. гривень. Дані кошти  громади зуміють використовувати на розвиток власних територій.

Довідково.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».