Від часу запровадження ініціативи Урядом натепер у Кіровоградській області учасники АТО вже завершили процес оформлення у власність 11,67 тис. земельних ділянок. Проєкти землеустрою затверджені на ділянки загальною площею 22,13 тис. га.

Найбільшу кількість земельних ділянок військовим надали у Новомиргородському (2299 – площею майже 4,5 тис. га), Кропивницькому (1026 – площею 1,87 тис. га), Знам’янському  (896 – 1,7 тис.га) районах.

В цілому в області учасники АТО та члени родин загиблих військовослужбовців отримали 14,9 тис. дозволів на розроблення проєктів землеустрою для відведення землі. Після завершення процедури оформлення земельних ділянок військові отримають у власність землі загальною площею майже 28,3 тис. гектара.

Учасники АТО здебільшого отримають ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності.

Довідково.

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.