У Кропивницькому з нагоди 73-ої річниці визволення України від нацистських загарбників відбулося покладання квітів до Вічного вогню на меморіальному комплексі «Фортечні вали».
Вшанувати пам’ять героїв-визволителів прийшли представники громадськості, військовослужбовці, учнівська молодь, керівництво області та міста,
представники територіальних міністерств, відомств, управлінь, зокрема Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області.
![](http://kirovohradska.land.gov.ua/wp-content/uploads/2017/10/image-0-02-05-8950628b43a83870532ba5b8b61a2f009ab54fd8a91fa5bc753c731498ec1dec-V-225x300.jpg)
Присутні поклали живі квіти до меморіального знаку на Алеї пам’яті загиблим воїнам АТО, вшанувавши пам’ять українських героїв, які віддали свої життя за збереження суверенітету та територіальної цілісності України.