Як відомо, розвиток підприємництва на основі відповідної державної підтримки, створення сприятливих умов є найважливішим чинником розвитку агропромислового комплексу, формування конкурентних відносин на вітчизняному аграрному ринку в цілому. Підприємництво відіграє значну роль у наповненні ринків сільськогосподарською продукцією і сировиною, у вирішенні проблеми зайнятості сільського населення.

Так, з нагоди відзначення Дня підприємця відбулися урочисті заходи в Кіровоградській обласній державній адміністрації.

За словами голови ОДА Сергія Кузьменка, сьогодні влада працює над тим, аби забезпечити умови для розвитку підприємництва. А це сприятиме покращенню рівня життя земляків. З цією метою здійснюються заходи з метою підвищення соціального захисту та гарантій для працівників промислових та сільгосппідприємств, росту їх заробітної плати. Він подякував підприємцям, і висловив сподівання, що вони й надалі підтримуватимуть ініціативи Президента та Уряду у напрямку зростання заробітної плати працівникам. Важко оцінити той внесок, який роблять підприємці в економічний розвиток держави та області. Сьогодні 47 тисяч підприємців, які працюють на Кіровоградщині, дають робочі місця для майже 170 тисяч жителів області.

Євген Бахмач, голова правління обласного відділення Українського союзу промисловців і підприємців, наголосив,  що через запровадження безвізового режиму між Україною й країнами Шенгену двері в Європу стали відкритими. А це має як позитивні наслідки, так і надає  можливість демонструвати усім власну діяльність, наполегливість у роботі й відповідальність. Адже в Україні дуже багато талановитих підприємливих людей, які хочуть почати свій бізнес, працювати за правилами, відкрито платити податки, експортувати в Європу та відкривати нові ринки.

Павло Штутман, голова правління Кіровоградського обласного об’єднання організації роботодавців, зазначив, що в області сьогодні слід боротися за підвищення фахового рівня працівників галузі сільськогосподарського машинобудування. На жаль, найкращі випускники шкіл йдуть на навчання й у подальшому самореалізовуються за межами області, а інколи й за кордоном держави. Тож слід зробити все, аби припинити цей інтелектуальний й розумовий кадровий відтік.

Людмила Шубіна, генеральний директор заводу «Друкмаш-Центр», поділилася досвідом збереження даного підприємства та його кадрового потенціалу.

У ході заходу вшановано найкращих підприємців області.