Новини

В Україні стартувала Урядова інформаційна кампанія EUКраїна

Україна є частиною Європи.

Нас багато об’єднує: безпека й економіка, історія та культура, екологія і політика. А найголовніше – нас об’єднують спільні цінності. Свобода, гідність, демократія, повага одне до одного та верховенство права. Саме ці цінності вивели українців на Майдан, і поруч із синьо-жовтим прапором України там майорів синьо-жовтий прапор ЄС.

З того часу Україна все більше інтегрується до Європейського Союзу. І кожний крок цієї інтеграції щось змінює на краще для українців: нові можливості для підприємців та студентів, відремонтовані за європейськими стандартами дороги, нові комфортні Центри адміністративних послуг, електронні державні сервіси тощо. Змін багато, але зв’язок цих перетворень України з євроінтеграцією ми часто не усвідомлюємо.

Кожен із нас власними зусиллями може сприяти якомога швидшій та повноправній участі України в ЄС. Поважати інших, дбати про чистоту свого міста, сортувати сміття чи прибирати за своїм домашнім улюбленцем на вулиці… Це і є приклади простих звичок, які є складовою європейських цінностей. Адже нас європейцями робить не лише біометричний паспорт, а єдність світогляду.

У такий спосіб 21 грудня 2020 року в Україні стартувала Урядова інформаційна кампанія EUКраїна.

Проєкт було ініційовано Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції за підтримки European Union in Ukraine та проєкту ЄС Association4U.

Завдання інформаційної кампанії «EUКраїна» – показати практичні вигоди, які отримує кожний громадянин України від того, що країна починає жити за новими, високими стандартами. Мета кампанії – зробити підтримку євроінтеграції українцями свідомою.

Євроінтеграція – не лише про торгівлю, але й про світогляд. Нетерпимість до корупції (не тільки не брати, але й не давати хабарів), рівність прав і можливостей жінок та чоловіків, повага одне до одного, гідність, одні для всіх закони – це теж життя «за європейськими стандартами». Якісні дороги, безпечні продукти, відповідальна влада є похідними від цього.

Докладніше про кампанію «EUКраїна», цікаві факти та міфи про євроінтеграцію за посиланням.