У Відділі у Новоукраїнському районі ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області відбулася нарада з органами місцевого самоврядування на тему «Проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів відповідно до діючого плану-графіку, зокрема визначення проблемних питань, що унеможливлюють періодичність проведення оцінки земель населених пунктів відповідно до Закону України «Про оцінку земель», Податкового кодексу України, шляхи їх вирішення».

Начальник Відділу Олег Прижигалінський звернувся до керівників міськсільрад та ОТГ з пропозицію щодо забезпечення виконання програми розвитку земельних відносин в районі 2017-20 роки.

За його словами, під час внесення змін до місцевих бюджетів на 2019 рік слід передбачити видатки першочергово на фінансування заходів спрямованих на проведення інвентаризації земель, повторної нормативної грошової оцінки земель з обов’язковим укладанням договорів на виконання даних видів робіт.

Крім того він наголосив, що за рахунок спеціального фонду обласного бюджету можливо отримати субвенцію на співфінансування даних видів робіт (розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 10 квітня 2017 року №178-р). Для отримання співфінансування потрібно звернутися з обґрунтованою пропозицією щодо виділення коштів на фінансування зазначених у Порядку заходів і об’єктів та інформацією про обсяг коштів, передбачених у поточному році з цією метою у відповідних місцевих бюджетах.