З них безоплатно громадяни отримали 61 314 адміністративні послуги або 65,7% від їх загальної кількості. Найбільша кількість запитів – видача витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки. Фахівці землевпорядної служби видали 17 489 таких документів. Крім цього землевпорядники видали 8023 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Спеціалісти землевпорядної служби Кіровоградщини за згаданий період надали фізичним та юридичним особам 32046 платних адмінпослуг, оплата за які становила понад 2,064 млн гривень, що на 655 тис. гривень більше (31,8%), ніж за аналогічний період 2015 року.

Найбільші надходження, а це понад 1,91 млн гривень отримали за послуги з надання 29 436 витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру (93% від усіх наданих платних послуг).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.