У січні-липні нинішнього року державні кадастрові реєстратори Кіровоградської області спрямували до загального фонду місцевих бюджетів 1,24 млн грн за надані громадянам адміністративні послуги.

Найбільші надходження коштів у розмірі 1,22 млн грн отримано за надання 9848 відомостей з Державного земельного кадастру (ДЗК) у формі витягів про земельну ділянку. Із яких 366,40 тис. грн земляки отримали з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно за надання майже 3 тис. витягів з відомостями про речові права на земельну ділянку, їх обтяження. А також 855,2 тис.грн – за надання 6,9 тис. відомостей, внесених до поземельної книги, крім відомостей про речові права на земельну ділянку, що виникли після 01 січня 2013 року.

Загалом, Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області надало населенню 20 778 адмінпослуг, із яких 10 294 громадяни отримали на безоплатній основі.

 Довідково.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.