За січень-листопад 2020 року державні кадастрові реєстратори Кіровоградської області спрямували до загального фонду місцевих бюджетів 2,69 млн грн за надані громадянам адміністративні послуги.

Найбільші надходження коштів у розмірі 2,5 млн грн отримано за надання 23 965 відомостей з Державного земельного кадастру (ДЗК)  про земельну ділянку. Ще 75,04 тис. грн надійшло за надання 1190 викопіювань з Публічної кадастрової карти. За виправлення 368 технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, допущених не з вини органу, що здійснює його ведення, бюджет поповнено на більше ніж на 100 тис. гривень.

Загалом за цей період Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області надало населенню 153 180 адмінпослуг, із яких 127 657 — громадяни отримали на безоплатній основі. Серед них найбільшою популярністю користуються послуги з державної реєстрації земельної ділянки (49 273); видачі витягу з ДЗК про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (42 960); надання за зверненням органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування відомостей з ДЗК у формі викопіювань з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації ДЗК (12 480); виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення (17 432) та інші.

Довідково.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.