14 квітня 2017 року у Маловисківській райдержадміністрації за участі начальника Головного управлінням Держгеокадастру  у Кіровоградській області Ігоря Зінченка відбулася нарада, на якій актуальними були питання надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції.

Зокрема Ігор Зінченко зазначив, що в області цьогоріч зарезервовано для потреб військовослужбовців, які виявлять бажання отримати земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території регіону, 1,9 тис. га земель. Найбільше таких земель у Новоархангелькому (262,7 га), Новомиргородському (217 га), Онуфріївському (202,8 га), Гайворонському (113 га) районах. На жаль, у Маловисківському районі – 17,6 га. Тож є над чим працювати органам місцевого самоврядування, аби забезпечити атовців земельними ділянками.

DSC05322 DSC05326

Окрім цього він підкреслив, що на особливому контролі у керівництва Держгеокадастру є питання забезпечення своєчасного розгляду заяв учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції. Загалом від часу запровадження ініціативи Урядом на сьогодні у районі учасники АТО вже завершили процес оформлення у власність 182 земельні ділянки. Проекти землеустрою затверджені на ділянки загальною площею понад 309 гектарів. Окрім цього, військові отримали майже 470 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних наділів. Після завершення процедури оформлення земельних ділянок військові на території району отримають у власність землі загальною площею більше 795 гектарів.

Також було наголошено, що фахівці Держгеокадастру в області спрямовують усі свої зусилля на те,  аби всі питання стосовно надання землі учасникам АТО вирішувалися в строк. Адже за кожним конкретним документом – людина, яка захищала рідну землю зі зброєю в руках.