У січні-листопаді нинішнього року державні кадастрові реєстратори Кіровоградської області спрямували до загального фонду місцевих бюджетів 2,21 млн грн за надані громадянам адміністративні послуги.

Найбільші надходження коштів у розмірі 2,17 млн грн земляки отримали за надання 17 552 витягів з відомостями з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Також громадяни  зверталися з питань надання викопіювань з картографічної основи ДЗК, кадастрової карти (плану); виправлення технічної помилки у відомостях ДЗК, допущеної не з вини органу,  що здійснює його ведення.

Загалом, Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області надало населенню 33 778 адмінпослуг, із яких 18 789 громадяни отримали на безоплатній основі.

 Довідково.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.