Відділ «Центру надання адміністративних послуг» Соколівської сільської ради почав надавати нову послугу Державного земельного кадастру.

Раніше, щоб вирішити всі земельні питання, жителі територіальної громади їхали у район. Це було незручно, займало багато часу, людям доводилося їздити по кілька разів. Тепер усі земельні питання можна вирішити у нас, – розповідає начальник відділу Анна Гончар.

У Соколівському ЦНАПі усі жителі сіл, які об’єднані в територіальній громаді, можуть отримати усю необхідну для них інформацію, що викладена доступно і є актуальною. Зокрема витяг із Держземкадастру, внести виправлення технічних помилок у витяг, вирішити інші земельні питання, – пояснює Анна Гончар і додає, у відділі очікують, що більшість людей звертатимуться за послугою Державного земельного кадастру уже в Центр надання адмінпослуг.

Варто наголосити, що до безперечних переваг роботи Центру належить спрощене й комфортне отримання громадянами і юридичними особами адміністративних послуг, протидію корупції та уникнення використання посередницьких послуг, повне інформування клієнтів та відвідувачів з будь-яких спірних або незрозумілих питань.