9 – 10 жовтня 2017 року відбулася конференції на тему «Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг. Децентралізація повноважень у сфері надання адміністративних послуг» у місті Києві. Захід організований Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, проектом «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Уряду Німеччини.

Безумовно, це гарна нагода для обміну досвідом та кращими практиками реформування системи надання адміністративних послуг. А ще це обговорення запровадження надання найпопулярніших адміністративних послуг через ЦНАП (зокрема, щодо землевпорядкування і земельних відносин) на національному рівні та вивчення міжнародного досвіду системи їх надання.

Відкрили першу сесію конференції Перший віце-прем’єр міністр України – Міністр Мінекономрозвитку Степан Кубів, Міністр КМУ Олександр Саєнко, директор Програми «U-LEAD з Європою» Бастіан Файгель.

На зустрічі також присутні представники Верховної ради України, Кабінету Міністрів України (Степан Кубів, Олександр Саєнко), Мінекономрозвитку, Мінрегіону, Мін’юсту, МВС,  Мінсоцполітики, Держгеокадастру тощо, делегати міжнародних організацій та асоціацій, представники інших неурядових організацій а також члени Асоціації та керівники ЦНАП.

Джерело: інтернет