З метою підвищення комфорту та зручності отримання суб’єктами звернень найбільш популярних послуг Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру,  на веб-ресурсі електронних послуг відомства відкрито можливість замовлення послуг он-лайн через Інтернет в будь-який зручний час, без черг та обмежень.

За посиланням https://e.land.gov.ua/ можна замовити адміністративні та отримати сервісні електроні послуги Держгеокадастру, знайти прості покрокові відео інструкції для замовлення послуг.

Для цього необхідно зареєструватися та авторизуватися в електронному кабінеті за допомогою електронної пошти, електронного цифрового підпису або платіжної картки банку (BankID).

Більше дізнатися про електронний кабінет та доступні електронні сервіси, Ви можете на довідковому веб-сайті wikimap.dzk.gov.ua.

Окремі види електронних послуг, наприклад замовлення Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, Ви можете замовити безпосередньо з Публічної кадастрової карти України  за посиланням http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta .

Замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку

Витяг з кадастру – документ, необхідний для вчинення операцій з землею (купівля-продаж, дарування, оренда тощо). Щоб оформити замовлення треба лише обрати потрібну земельну ділянку, заповнити запит та оплатити послугу он-лайн. Повідомлення про готовність документу буде надіслано на електрону пошту. Забрати вже виготовлений витяг можна у найближчому ЦНАП, обраному користувачем.

Замовлення витягу про нормативну грошову оцінку землі

Відомості про оцінку землі необхідні при здійсненні цивільно-правових угод щодо земельних ділянок та прав на них. Для замовлення витягу потрібно на публічній кадастровій карті знайти за кадастровим номером необхідну ділянку та натиснути на функцію замовлення послуги. Послуга надається безкоштовно.

Отримання відомостей про власників та користувачів земельних ділянок

Відкритий доступ до реєстру посилює контроль громадянського суспільства за використанням та обігом земель в Україні. Для отримання інформації потрібно пройти електронну ідентифікацію та оформити запит. Система автоматично надає відомості про права власності на землю та дату їх набуття.