Упродовж березня 2018 року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 12 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Відповідні торги були проведені в Головному управлінні Держгеокадастру у Кіровоградській області.

Дані земельні ділянки розташовані на територіях Добровеличківського, Устинівського, Петрівського, Новоархангельського, Бобринецького, Олександрійського та Олександрівського районів, їх загальна площа становить 385,65 гектара. Використовуватися вони будуть для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продані права оренди на земельні ділянки в адміністративних межах Димитрівської сільської ради Устинівського району площею    15,377 га, де стартова ціна піднялася до 86% від нормативної грошової оцінки та становить 80,04 тисячі гривень та Новопразької селищної ради Олександрійського району площею  76,34 га, де стартова ціна піднялася до 28,72% від нормативної грошової оцінки та становить 702,33 тисячі гривень.

Завдяки земельним торгам, проведеним у березні 2018 року, до бюджетів сільських рад щорічно надходитиме майже 1,33 млн гривень. Дані кошти  громади зуміють використовувати на розвиток власних територій.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».