Упродовж січня-червня 2017 року в Кіровоградській області продано органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування 22 земельні ділянки комунальної та державної власності несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомого майна загальною площею 2,3 га на суму 3,2 млн гривень.

Проведено 33 земельні торги у формі аукціону, на яких продано органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування право на оренду 51 земельної ділянки. Загальна площа – 1,06 тис. га. Загальна ціна продажу річної орендної плати – майже 4,8 млн грн. Також продано на 2-х земельних торгах 2 земельні ділянки у власність площею 4,03 га, ціна продажу яких становить 1,617 млн грн.

Варто зауважити, що Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області без залучення державних коштів проведено 18 земельних торгів у формі аукціону, на яких продано право на оренду 33 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 929,7 га. Загальна ціна продажу річної орендної плати – 4,6 млн грн.

Також Державними органами приватизації продано 1 земельну ділянку, на якій розташовано об’єкти державної власності площею 0,2874 га. Ціна продажу – 82,2 тис. гривень.

Фактично до місцевих бюджетів від продажу земельних ділянок (з урахуванням розстроченого платежу) і прав на земельні ділянки з початку 2017 року надійшли кошти в сумі 10,04 млн гривень.