У рамках візиту голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко провів особистий прийом громадян в приміщенні Знам’янської районної державної адміністрації. Жителі району мали змогу поспілкуватися з керівником області та отримати допомогу у вирішенні насущних проблем. У заході взяв участь  в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Олег Прижигалінський.

Громадян турбували питання щодо зволікання Знам’янською міською радою узгодження проекту генерального плану с.Петрове для врегулювання питань планування територій у приміських зонах; виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства; про надання субсидії на тверде паливо.

Під час особистого прийому голова Кіровоградської обласної державної адміністрації С.Кузьменко надав доручення Петрівському сільському голові Шульзі Л.М. та Знам’янському міському голові С.Філіпенку вжити спільних заходів з вирішення питання щодо визначення меж між містом Знам’янка та с.Петрове, Суботцівському сільському голові Борідченку А.В. – допомогти матері учасника антитерористичної операції в придбані дров та сприяти жителю с.Суботці у вирішенні питання щодо встановлення меж між присадибними ділянками громадян, начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації А.Івановій – здійснити нарахування субсидій заявникам на тверде паливо та скраплений газ у межах чинного законодавства, а також визначити можливості та шляхи надання матеріальної допомоги громадянам, які звернулися до керівника області.

 

Офіційний сайт Знам’янської РДА