П’ять документів про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою та сім – про затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності сільськогосподарського призначення 6 червня були вручені військовим у Відділі у Новоукраїнському районі Головного управління Держгеокадастру  у Кіровоградській області.

Начальник управавння Ігор Зінченко під час заходу наголосив, що питання стосовно забезпечення реалізації конституційних прав учасників антитерористичної операції, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції на отримання у власність земельних ділянок в межах норм безоплатної приватизації перебуває на постійному контролі. Від часу запровадження ініціативи Урядом на сьогодні у Кіровоградській області учасники АТО вже завершили процес оформлення у власність більше 5,4 тисячі земельних ділянок. Проекти землеустрою затверджені на ділянки загальною площею понад 10 тис. гектарів. А це кожен шостий гектар, виданий учасникам антитерористичної операції в Україні.

«Працівники Головного  управління з шаною і повагою ставляться до  захисників Батьківщини. Тож наш обов’язок, аби кожен громадянин, який захищав суверенітет та незалежність України, скористався правом на отримання землі», – сказав він.

По завершенні заходу проведено виїзний прийом громадян. Ті, хто завітав на захід, зверталися з питань щодо надання земельної ділянки під пасовище, розпаювання фермерського господарства, зміни кадастрового номера,  приватизації земельної ділянки та інших.

Загалом на виїзний прийом до начальника ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області звернулося 7 осіб, котрі  отримали вичерпні роз’яснення на поставлені ними запитання.

DSC01907 DSC01918 DSC01919 DSC01924 DSC01927 DSC01929 DSC01931 DSC01936