Як було оголошено напередодні, сьогодні, 12 квітня, в.о. начальника Держгеокадастру у  Кіровоградській області Андрій Піньковський провів виїзний прийом громадян для мешканців Маловисківського району.

Усього у заході взяло участь 3 громадяни: 2 – керівники фермерських господарств з питань їх розпаювання та 1 – щодо вирішення проблемних питань при затвердженні проекту землеустрою під індивідуальне дачне будівництво. Усі відвідувачі отримали вичерпні роз’яснення на поставлені ними запитання.

Також Андрій Піньковський  взяв участь координаційній нараді при голові РДА, під час якої актуальними були питання виділення земельних ділянок учасникам АТО. Нарада відбулася за участі представників громадськості, учасників антитерористичної операції та їх рідних. Було зазначено, що такі громадяни знаходяться під опікою держави та мають право на отримання встановлених законодавством пільг та компенсацій. Серед інших, їм надаються пільги в частині першочергового відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і особистого селянського господарства.

Акцентовано увагу й безпосередньо на самій процедурі виділенні землі для зазначеної категорії громадян та наголошено на результатах цієї діяльності. Так, з початку запровадження Урядом даної ініціативи військовим району видано 246 дозволів на відведення землі. Після завершення процедури оформлення земельних ділянок у власність військові отримають у розпорядження землі загальною площею 374,5 га. З усіх військовослужбовців, які отримали дозволи, завершили процес оформлення землі 94 учасники АТО. Проекти землеустрою затверджені на ділянки загальною площею 203,2 га. Передано у власність 123 земельні ділянки.

Під час заходу Андрій Піньковський видав 30 документів на землю військовим, котрі брали або беруть участь в антитерористичній операції на сході України. Він наголосив, що даний захід проводиться, аби донести до кожного, що діяльність Держгеокадастру є відкритою, прозорою і зрозумілою усім.

DSC00822 DSC00821

DSC00838 DSC00834 DSC00832DSC00829