З метою створення необхідних умов для інформування громадян стосовно реформ земельних відносин, гарантування їм прямого діалогу та оперативного вирішення злободенних питань, від 27 лютого 2020 року в Україні та на постійній основі тривають комплексні виїзні прийоми громадян за участі начальників Головних управлінь Держгеокадастру. Сьогодні відбувся перший такий прийом у Клинцівській сільській раді Кропивницького району. Його провів в.о.начальника Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Юрій Коробов.

Також у заході взяли участь перший заступник голови Первозванівської ОТГ, до складу якої відноситься дана сільська рада, Олена Кузьменко, начальник відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства ОТГ Ігор Гордієнко, староста Клинцівської сільської ради Ольга Хомутенко та інші.

У великій залі сільського Будинку культури зібралося близько 40 сільських мешканців, що бажали поспілкуватися з керівником Головного управління; 7 поставили запитання в індивідуальному порядку.

Актуальними для громадян були наступні питання:  щодо отримання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства; корчування дерев та розорення прибережної захисної смуги річки Інгул; можливості відведення земельних ділянок в межах прибережної захисної смуги; реєстрації земельних ділянок в Державному земельному кадастрі; низької орендної плати за земельні частки (паї).

Юрій Коробов наголосив на необхідності власникам земельних ділянок приватної власності, землекористувачам для захисту своїх прав на землю та для оперативного користування відомостями з різних потреб звернутися з документами із землеустрою до Центру надання адміністративних послуг для внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру. За його словами, реєстрація земельних ділянок в Державному земельному кадастрі забезпечує гарантування захисту права власності (користування) на землю.

Отже, усі, хто завітав на захід, отримали вичерпні роз’яснення на поставлені ними запитання.