В приміщенні райдержадміністрації відбулося вручення документів на землю військовослужбовцям, які брали або беруть участь в АТО на сході України та членам їх родин.

У залі були присутні керівники району, окремих районних установ, військовослужбовці та їх сім’ї.

Голова райдержадміністрації Анісімова-Шило О.І. зазначила, що захист прав учасників антитерористичної операції на сході країни – пріоритетне завдання органів влади, а відведені земельні ділянки – це невелика компенсація за їх значний внесок у майбутнє цілої нації. «Ми повинні зробити усе, аби історію новітньої боротьби українців за свою свободу та подвиги наших героїв із гордістю носили у своїх серцях підростаючі покоління. Я дякую військовослужбовцям за їхній ратний подвиг»,- сказала очільник району.

Ольга Іванівна особисто вручила накази про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, а також накази про затвердження документації із землеустрою тим мешканцям району, які зі зброєю в руках відстоювали та відстоюють незалежність нашої держави, а також сім’ям загиблих.

Із словами подяки до бійців, які сиділи в залі, звернулися районний військовий комісар Поповченко О.М., радник голови райдержадміністрації з питань надання допомоги учасникам АТО Сербіненко О.М.

А голова громадської організації «Ветерани АТО» Малецький В.Ф. проінформував про діяльність новоутвореного об’єднання громадян.

Начальник відділу Держгеокадастру в районі Зураєва В.Д. повідомила, що на сьогоднішній день військовослужбовцям вручено 82 накази щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо надання земельних ділянок у власність.

Крім того Седнівська, Криничуватська, Березівська сільські ради надали учасникам АТО 12 відповідних рішень щодо надання земельних ділянок за рахунок земель комунальної власності.

Робота в даному напрямку в районі продовжується.

устинівка_3 устинівка_1