Упродовж липня 2018 року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 19 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.

Дані земельні ділянки розташовані на територіях Олександрівського, Вільшанського, Новоархангельського, Гайворонського, Онуфріївського, Олександрійського районів. Їх загальна площа становить 285,05 гектара. Використовуватися вони будуть для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продані права оренди на земельні ділянки в адміністративних межах Староосотської сільської ради Олександрівського району площею    30,88 га, де стартова ціна піднялася до 25,56% від нормативної грошової оцінки та становить 275,26 тисячі гривень, та на території Могильненської сільської ради Гайворонського району площею  4,11 га, де стартова ціна піднялася до 25,52% від нормативної грошової оцінки та становить 8,21 тисячі гривень.

Завдяки земельним торгам, проведеним у липні 2018 року, до бюджетів сільських рад щорічно надходитиме 886,8 тис. гривень. Дані кошти  громади зуміють використовувати на розвиток власних територій.

 

Довідково.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».