За І квартал 2017 року Головне управління Держгеокадастру області надало 45 396  адміністративних послуг. З них безоплатно – 30 856, або 67,9% від їх загальної кількості. Найбільше громадяни зверталися  за отриманням  витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки. Фахівці землевпорядної служби видали 6 989 таких документів. Крім цього землевпорядники видали 5 089 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та інших документів, пов’язаних з землевпорядкуванням.

Окрім цього спеціалісти обласної землевпорядної служби за зазначений період надали фізичним та юридичним особам 14 540 платних адмінпослуг, оплата за які становила майже 1,16 млн гривень.

Найбільші надходження, а це понад 1 млн гривень, отримали за послуги з надання 13 535 витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру 93,08% від усіх наданих платних послуг).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.