На Кіровоградщині упродовж серпня 2020 року аграрії придбали право оренди на 1 земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності площею 27,87 га, що розташована в адміністративних межах Першотравенської сільської ради Долинського району.

Під час торгів стартова ціна земельної ділянки піднялася до 31% від нормативної грошової оцінки та становить 201,396 тисячі гривень. Ці кошти щорічно надходитимуть до бюджету цієї сільської громади та використовуватимуться на розвиток власних територій. У подальшому угіддя використовуватиметься для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Довідково.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».