Упродовж січня 2020 року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 8 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа – 174 га.

Ділянки розташовані на територіях Маловисківського, Новгородківського, Новоархангельського районів, що використовуватиметься для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельні ділянки в адміністративних межах Скалівської сільської ради Новоархангельського району:

– площею 19,5 га ріллі, де стартова ціна піднялася до 41% від нормативної грошової оцінки та становить 255,302 тисячі гривень;

– площею 20,8 га ріллі, де стартова ціна піднялася до 41% від нормативної грошової оцінки та становить 250,135 тисячі гривень.

Завдяки земельним торгам, проведеним у січні 2020 року, до бюджетів місцевих громад щорічно надходитиме 1,475 млн гривень. Дані кошти  громади зуміють використовувати на розвиток власних територій.

 

Довідково.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».