Упродовж вересня-жовтня 2019 року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 29 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа –261 га.

Ділянки розташовані на територіях Благовіщенського, Бобринецького, Вільшанського, Гайворонського, Голованівського, Добровеличківського, Новоархангельського, Онуфріївського, Олександрівського, Устинівського районів, що використовуватиметься для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельну ділянку в адміністративних межах Гайворонської міської ради Гайворонського району площею 7,4 га пасовищ, де стартова ціна піднялася до 191% від нормативної грошової оцінки, та становить 143,113 тисячі гривень.

Завдяки земельним торгам, проведеним у вересні-жовтні 2019 року, до бюджетів місцевих громад щорічно надходитиме 1,368 млн гривень. Дані кошти  громади зуміють використовувати на розвиток власних територій.

Довідково.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».