7 наказів щодо розпорядження землями державної власності сільськогосподарського призначення видано сьогодні учасникам антитерористичної операції із Новгородківського району.

Під час зустрічі Ігор Зінченко, начальник Головного управління Держгеокадастру P70704-100136 у Кіровоградській області, зазначив, що сьогодні питання з надання у власність земельних ділянок в межах норм безоплатної приватизації учасниками АТО та членами сімей загиблих учасників  антитерористичної операції є актуальним. Кожен громадянин, який захищав суверенітет та незалежність держави, обов’язково скористається правом на отримання землі. «Це лише невелика частина того, що ми можемо для вас зробити. Ми пишаємося вами і докладемо максимум зусиль, щоб і надалі ви відчували нашу підтримку та увагу», – наголосив він.

Варто зазначити, що від часу запровадження ініціативи Урядом на сьогодні у Новгородківському районі  учасники АТО вже завершили процес оформлення у власність 280 земельних ділянок. Проекти землеустрою затверджені на ділянки загальною площею понад 488,5 гектара.  Окрім цього, військові отримали 445 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних наділів. Після завершення процедури оформлення земельних ділянок військові на території району отримають у власність землі загальною площею більше 810,2 гектара.

Також у районному Відділі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області відбувся виїзний прийом громадян. Ті, хто завітав на захід, зверталися із спірних питань щодо надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою на земельні ділянки та затвердження документації із землеустрою, поновлення договорів оренди, отримання земельної ділянки  в приватну власність для ведення особистого селянського господарства тощо.

Загалом на виїзний прийом до начальника ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області звернулося 4 особи, котрі  отримали вичерпні роз’яснення на поставлені ними запитання.

P70704-100937 P70704-104102P70704-103101