16 червня виповнюється 60 років поважній людині, фахівцеві з великої літери, надійному другу та колезі заступнику начальника відділу у Вільшанському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Євгенію Анатолійовичу Боровському.

боровськийРозпочинався його трудовий шлях у 1975 році слюсарем колгоспу «Аврора». На ниві земельних відносин працює з 2000-го. Пройшов професійними сходинками від спеціаліста Вільшанського відділу земельних ресурсів до заступника начальника Відділу у Вільшанському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області.

Протягом усього часу роботи зарекомендував себе як кваліфікований фахівець з високо розвиненим почуттям обов`язку, умілий організатор та менеджер. На початку 2016 року керівництво Держгеокадастру доручило Євгенію Анатолійовичу тимчасово очолити діяльність Відділу Держгеокадастру у Маловисківському районі Кіровоградської області задля успішного впровадження пріоритетних напрямків діяльності щодо реалізації земельного законодавства та земельних відносин у районі.

Варто зауважити, що Євгеній Анатолійович не тільки надійний та кваліфікований працівник, а й надзвичайно душевна, сердечна і весела людина. Він завжди привітний, врівноважений та принциповий, готовий прийти на допомогу ближньому, підтримати у важку хвилину. Сьогодні у складний для країни час бере активну участь у наданні допомоги (продукти харчування, одяг) мешканцям міста Красногорівка Донецької області, що знаходиться в зоні проведення АТО.

За свою професійну і діяльність був відзначений подяками, грамотами, у тому числі Держгеокадастру.

Працівники Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області зичуть шановному ювілярові міцного здоров’я, успіхів у роботі, родинного благополуччя, невичерпаних життєвих та душевних сил!

  «Бути хорошим керівником дано не кожному, але колективу у Вільшанському районі дуже пощастило! Це справжній талант — бути таким професіоналом своєї справи. Ми всім колективом вітаємо заступника начальника відділу Євгенія Анатолійовича Боровського з ювілеєм! Бажаємо завжди залишатися таким же уважним, життєрадісним, креативним, тактовним, цілеспрямованим, який вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед. Ми бажаємо Вам творчих успіхів та кар’єрного росту, сімейного благополуччя та звичайного людського щастя. Щоб Ваше особисте життя тільки надихало Вас до нових подвигів в роботі, а робота стимулювала до добробуту і комфорту у Вашому будинку. Вітаємо з 60-річчям!”

 Колектив відділу у Вільшанському районі ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області