Від початку 2019 року державні кадастрові реєстратори землевпорядної служби Кіровоградської області опрацювали 112796 звернень з питань ведення Державного земельного кадастру. Найпопулярнішими послугами у сфері земельних відносин залишаються надання витягів з Державного земельного кадастру про земельні ділянки та реєстрація земельних ділянок.

Зокрема зареєстрували 28291 земельну ділянку. Найбільше наділів зареєстровано у Кропивницькому (4598), Новомиргородському (2787), Олександрійському (2233) районах Кіровоградщини.

За цей період видано 18961 витяг з державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше – у Кропивницькому (2108), Новомиргородському (1768), Добровеличківському (1536)  районах.

Також фахівці землевпорядної служби Кіровоградщини видали 7550 викопіювань з кадастрової карти, внесли до Державного земельного кадастру відомості (зміни до них) щодо 56078 земельних ділянок, виправили 1916 технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, допущених не з вини органу, що здійснює його ведення. 

Спеціалісти землевпорядної служби перевіряють точність та достовірність даних за кожною заявою. Тільки після цього інформація вноситься до Державного земельного кадастру.

Довідково.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.