За 2020 рік державні кадастрові реєстратори землевпорядної служби Кіровоградської області опрацювали 4269 звернень з питань ведення Державного земельного кадастру. Найпопулярнішою послугою у сфері земельних відносин натепер є реєстрація земельних ділянок.

За цей період фахівці зареєстрували 2228 земельних ділянок. Найбільше зареєстровано у Новоукраїнському районі – 198, трохи менше у Бобринецькому та Олександрівському районах – по 192, у Кропивницькому – 146 наділів.

Також видано 499 витягів з державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше у районах – Новомиргородському (86), Світловодському (62) та Бобринецькому (47).

Крім того, землевпорядна служба Кіровоградщини видала 1288 викопіювань з кадастрової карти, внесли до Державного земельного кадастру відомості (зміни до них) щодо 245 земельних ділянок, виправили 9 технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, допущених не з вини органу, що здійснює його ведення.

Спеціалісти землевпорядної служби перевіряють точність та достовірність даних за кожною заявою. Тільки після цього інформація вноситься до Державного земельного кадастру.

Довідково.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.