Шановні колеги, нагадуємо, що наказом Головного управління від 29.01.2016 № 44 «Про створення умов для внесення працівниками Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області та управлінь (відділів) Держгеокадастру у районах Кіровоградської області повідомлень про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції»» (із змінами) визначено телефон та адресу електронної пошти для внесення зазначених повідомлень.

Так, в разі наявності у Вас інформації про порушення працівниками Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області вимог Закону України «Про запобігання корупції» Ви можете повідомити Сектор запобігання та виявлення корупції Головного Управління Держгеокадастру у Кіровоградській області наступним чином:

телефоном на номер: (0522) 55-10-18;

шляхом надсилання повідомлення електронною поштою на адресу: korupcia_kirovograd@land.gov.ua;

шляхом безпосереднього звернення до працівників сектору запобігання та виявлення корупції за адресою: м. Кропивницький, вул. Академіка Корольова, 26, кабінет 35;

безпосередньо надіславши чи здавши листа до Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області;

шляхом натискання кнопки «Повідомити про корупцію» на головній сторінці веб-сайту Головного управління.

Повідомити можливо, в тому числі і анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена у ньому інформація стосуватиметься конкретної особи, міститиме фактичні дані, що можуть бути перевірені.

Також наголошуємо, що особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривачі), перебувають під захистом держави, право на захист у особи виникає у зв’язку з повідомленням нею про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» іншою особою (ст. 53 Закону України «Про запобігання корупції»). Зокрема, передбачено гарантії захисту щодо анонімності та нерозголошення інформації щодо викривачів, гарантії захисту за наявності загрози життю, житлу, здоров’ю та майну, гарантії у сфері захисту трудових прав, а також гарантії захисту у адміністративному та цивільному процесі.