З початку року структурні підрозділи у районах Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області надали 164735  адміністративних послуг. З них 123185 громадяни отримали безоплатно. Це становить 74,7% від їх загальної кількості. Найбільша кількість послуг – видача витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки. Фахівці землевпорядної служби видали 33074 таких документи. Крім цього землевпорядники видали 9363 витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та інших документів, пов’язаних з землевпорядкуванням.

Окрім цього спеціалісти обласної землевпорядної служби за згаданий період надали фізичним та юридичним особам 41550 платних адмінпослуг, оплата за які становила понад 3,2 млн гривень.

Найбільші надходження, а це понад 3 млн гривень, отримали за послуги з надання 37777 витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру 90,9% від усіх наданих платних послуг).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.